SNOW magazín 17/18

SNOW magazín 17/18

74 Kč

61 Kč bez DPH

Kód20033
Značka: SNOW

Vyberte si jednoduše varianty produktu

Číslo artikluVarianta produktuPočetSklademCena/ks
20033*103 (ŘÍJEN)

č. 103 - říjen

SNOW magazín 17/18

ano74 Kč
20033*104 SPECIÁL

č. 104 - speciál

SNOW magazín 17/18

ne74 Kč
20033*105 (LISTOPAD)

č. 105 - listopad

SNOW magazín 17/18

ne74 Kč
20033*106 (TIME)

č. 106 - time speciál

SNOW magazín 17/18

ne74 Kč
20033*107 (PROS-LED)

č. 107 - prosinec/leden

SNOW magazín 17/18

ano74 Kč
20033*108 (ÚNOR)

č. 108 - únor

SNOW magazín 17/18

ne74 Kč
20033*109 (BREZ-DUB)

č. 109 - březen/duben

SNOW magazín 17/18

ano74 Kč
  • facebook
  • twitter
  • google

Celkový počet vybraných produktů: kus(ů)

Celková cena vybraného zboží:

SNOW 109 - 2x skipas zdarma

S počátkem března by našinec čekal jaro, ale ne – přišla zatím nejstudenější část zimy. My jsme rádi, protože podmínky na všech možných horách jsou lepší a lepší a stávající klima je zárukou, že zima a lyžování vydrží dlouho do jara. Aktuálnější tak pro vás bude i SNOW, který by se měl brzy zjevit – pokud se tak již nestalo – ve vašich schránkách a na prodejních pultech. Pro tuto sezónu je to poslední kousek. S ním můžeme říci, že jsme dosáhli nového rekordu: Celkem jsme totiž vyprodukovali 1 186 stran lyžařského čtení, což je o 144 stran více než loni (mimochodem cena pro předplatitele tak vychází na 33 až 38 haléřů za stranu.) Ten aktuální SNOW má 166 stran včetně listu se skipasy zdarma, obrací se trochu k jaru, ale také za fenomenálním úspěchem Ester Ledecké.
Věříme, že jste pěkné chvíle letošní zimy strávili nejen venku na skutečném sněhu, ale i doma v teple s papírovým SNOW. A přejeme vám takových chvil ještě letos celou další řadu!

SNOW 108 - 4x skipas zdarma + vstupenka do aquaparku

Sněhová přikrývka v Alpách láme dlouhodobé rekordy a i na českých Krkonoších leží přes metr sněhu. Lyžařovo štěstí pak doplní nejnovější vydání časopisu SNOW, které se v nejbližších dnech objeví ve schránkách předplatitelů a na pultech prodejců. Jako tradičně v lednu se nadstandardně věnuje skialpu a freeridu a ze všeho nejvíc rozebírá poměrně nový fenomén - skialpinisty na sjezdovce a rizika s nimi spojená. Popisuje ale třeba i překvapivé novinky na poli skialpové výbavy nebo největší lavinu zaznamenanou v moderní historii lidstva. Dále se třeba dozvíte, jak definitivně zařídit teplo do bot, jak chutná prašan na Sibiři a vedle mnoha českých středisek alpské klasiky, navštívíme i nejpodivnější středisko největšího evropského pohoří. Blok o byznysu přináší například příspěvky o lidských zdrojích nebo článek o chytrých rolbách, roli závěrečné tečky pak hrají čtyři skipasy a výhodná vstupenka do akvaparku.

SNOW 107 - 10x skipas zdarma

Prosincové SNOW je tady. Není vůbec obvyklé, aby toto vydání vstupovalo do rozjeté lyžařské sezóny - jen houšť! Obvyklé naopak je, že je nejobjemnějším číslem sezony. Pokud spočítáme i nečíslované stránky, například listy se skipasy zdarma (které jsou tentokrát dva), dostaneme rovných 200 stran - a to je vyrovnaný historický rekord. Je proto logicky obtížné představit celý obsah v tomto krátkém úvodu, tedy jen vybíráme některé originální tipy: ne jenom pozitivní pohled lze upřít na Serge Langa, spoluzakladatele a dlouholetého guru Světového poháru. V seriálu o lyžařských botách jsme se dostali do nejdramatičtější fáze: příchodu plastů. Milan Trnka je lyžařský světoběžník, celý jeho příběh přinášíme hned na osmi stranách. Stará dobrá impregnace membránových materiálů na základě nových ekologických předpisů končí, Co bude dál? Írán je formálním nepřítelem Západu, v očích turisty-lyžaře se ale jeví zcela naopak. Na lyže dále zamíříme lodí i vlakem do švýcarského Lucernu, Rakouska, Itálie, na Slovensko a skončíme ve Finsku. Příloha o horském byznysu SNOWbiz je pak většinově věnována tomu, jak přilákat rodiny do lyžařských středisek. … A jako bonus přináší rovných 10 skipasů zdarma.

SNOW 106 time - 4x skipas zdarma

Víte, která sjezdovka je skutečně nejdelší? Které středisko nabízí nejvíce kilometrů tratí? Kde padá nejvíc sněhu?
Mezi lyžaři panuje mnoho mýtů, ale jaká je skutečnost? Všemožné rekordmany v mnoha sledovaných parametrech seřazené na základě exaktních dat se dozvíte z letošního speciálu Kam na lyže neboli SNOW 106. Mimoto se dočtete, jak a jestli vůbec lze přepočítat lyžařské kilometry na plochu, tedy měrnou jednotku středisek amerických. Samozřejmě přijdou na řadu letošní novinky ze všech zásadních lyžařských zemí včetně aktuálních cen skipasů. Nákupem SNOW 106 ale získáte i desítky stran inspirací ze středisek domácích i zahraničních, aby se vaše letošní zimní dovolená stala takovou, na kterou nikdy nezapomenete.

SNOW 105 - 4x skipas zdarma

Listopadový, tentokrát 180stránkový sešit SNOW je tu! Od letoška v obsahu časopisu zaškrtáváme ty nejlepší články, mimořádně zajímavé či cenné originální autorské příspěvky, které nikde jinde nenajdete. V tomto vydání jich máme hned 17. Čili je ani nemá smysl plně vyjmenovávat, tak jen heslovitě: 50 let SP kriticky, finance ve sportu, bezpečnost a etika na svazích, historie bot a lyžujících Němců či atomovka jako nástroj k výstavbě lyžařského střediska. Stromové pasti, válečné laviny, z destinací Norsko, Albula, slavná Sella Ronda nebo dobrodružná Antarktida. A samozřejmě řada původních příspěvků pro insidery v rámci části SNOWbiz. Navrch taky 17 detailně recenzovaných lyží na sjezdovky, z nichž některé můžete i zdarma otestovat. A hlavně čtyři atraktivní skipasy. Pěkné počtení a brzký dotyk se skutečným sněhem přeje SNOW!

SNOW 104 market - lyže 2017/18 + Supertest

Zima se blíží a s ní i čas doplnit či obnovit si lyžařskou výbavu. Primárně právě tento účel sleduje speciální vydání SNOW market, které se zrovna dostává na prodejní místa a schránek předplatitelů.
Najdete v něm vše, co potřebujete vědět o lyžích před nákupem. Poznáte, jak funguje a z čeho se skládá lyže, kam míří trendy a jaké jsou horké novinky. Na stranách časopisu je popsáno bezmála 1 000 modelů lyží! A dalších 135 najdete detailně otestovaných v německém Supertestu, pro který SNOW drží licenci.
Ale nejen lyže jsou potřeba k lyžování. Možná ještě důležitějším prvkem jsou boty. Těch jsme popsali přes 600. Nemíjíme ani doplňky - přilby a chrániče, brýle a hole - a něco pro čtení na samý závěr.


SNOW 103 - 10x skipas zdarma

Ve chvílích, kdy se dny začínají povážlivě krátit, listí se barví a snáší se k zemi, či se dokonce sem tam objeví i nějaký ranní mrazík, se čeká už na jediné. Až se snese první vločka. Ta papírová už je tady v podobě prvního SNOW sezóny 2017/18 s pořadovým číslem 103. A je to pořádný krystal. 158 jeho stran je nový rekord - i proto, že obsahuje novou přílohu o horském byznyse, i proto, že se trošku víc rozepsali naši autoři v čele s Ivanem Sosnou. Více o obsahu najdete níže. Nezapomeňte, že je ideální čas si předplatit - žádné číslo vás tam nemine a právě nyní je e-shop SNOW plný dárků, které se mohou rychle rozebrat.

SNOW magazín 17/18