Swix CH vosk s hydrocarbonem 60g

Vosky s obsahem hydrokarbonu.

CH znamen&aacut ...
Celý popis níže

235 Kč

Skladem

Vyberte barvu

  Vyberte velikost

  Počet kusů

  Vosky s obsahem hydrokarbonu.

  CH znamená hydrokarbon. Tato kategorie vosků neobsahuje fluorkarbon. Jedná se o 100% vysoce výkonné parafínové vosky. Ačkoliv je lze považovat za levnější skupinu závodních vosků, vosky pro chladnější podmínky jsou samy o sobě velmi kvalitní, vosky pro teplejší podmínky jsou využitelné jako základní vrstva pro Cera F. Barvy a teplotní rozsahy se shodují s řadou vosků HF a LF. Vosky CH však lze odlišit od řady LF tmavším odstínem barev.

  Cera Nova x Racing kategorie 5

  Popis jednotlivých variant:

  CH6X
  - telotní rozsah od -5?C až -10?C
  - Náš standardní CH6 byl jedním z největších úspěchů původního systému vosků Cera Nova a přes důkladné testování jsme neobjevili lepší alternativu. Tento vosk je dostupnou volbou jak pro trénink, tak závody nebo na přípravu a promazání „studených“ lyží. CH06X je vysoce odolný a výkonný na většině sněhových podmínek včetně umělého a ledovcového sněhu.
  - doporučená teplota zažehlování: 145?C

  CH7X
  - telotní rozsah od -2?C až -8?C
  - Nový vosk s vylepšeným složením vhodný do běžných zimních podmínek pod bodem mrazu. Díky jeho tvrdosti se s ním dobře pracuje a dosahuje kvalitního výsledku. Ekonomický tréninkový a závodní vosk, který lze použít i jako všestranný vosk na přípravu a promazání nových lyží.
  - doporučená teplota zažehlování: 140?C

  CH8X
  - telotní rozsah od -4?C až +4?C
  - Pokračování klasického vosku CH8. Ekonomický tréninkový i závodní vosk vhodný rovněž na přípravu a promazání skluznice „teplých“ lyží. Snadno se rozpouští a usnadňuje aplikaci.
  - oporučená teplota zažehlování: 130?C

  CH10X
  - telotní rozsah od 0?C až +10?C
  - Nový vosk v řadě Cera Nova X, tvrdší než původní CH10. Výsledky našich testů prokázaly, že tvrdší vosk funguje lépe v podmínkách velmi vlhkého vodou nasyceného sněhu. Upravená tvrdost rovněž zvyšuje odolnost vosku. Perfektní vosk na přípravu a promazání skluznice, ale rovněž vhodný jako tréninkový vosk. Při volbě závodního vosku doporučujeme pro tento teplotní rozsah raději vosky s obsahem fluoru.
  - oporučená teplota zažehlování: 120?C

  CH12X combi 60g
  - Obsahuje CH6X modrý 20 g, CH7X fialový 20 g a CH8X červený 20 g.

  Velikost balení: 60g

  Parametry produktu

  Kód19044
  Značka: Swix