Swix CH vosk s hydrocarbonem 60g

Vosky s obsahem hydrokarbonu. CH znamená hydrokarbon. Tato kategorie vosků neobsahuje fluorkarbon. Jedná se o 100% vysoce výkonné parafínové vosky. Ačkoliv je lze považovat za levnější skupinu závodních vosků, vosky pro chladnější podmínky jsou samy o sobě velmi kvalitní, vosky pro teplejší podmínk ...
Celý popis níže

235 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet kusů

Vosky s obsahem hydrokarbonu.

CH znamená hydrokarbon. Tato kategorie vosků neobsahuje fluorkarbon. Jedná se o 100% vysoce výkonné parafínové vosky. Ačkoliv je lze považovat za levnější skupinu závodních vosků, vosky pro chladnější podmínky jsou samy o sobě velmi kvalitní, vosky pro teplejší podmínky jsou využitelné jako základní vrstva pro Cera F. Barvy a teplotní rozsahy se shodují s řadou vosků HF a LF. Vosky CH však lze odlišit od řady LF tmavším odstínem barev.

Cera Nova x Racing kategorie 5

Popis jednotlivých variant:

CH6X
- telotní rozsah od -5C až -10C
- Náš standardní CH6 byl jedním z největších úspěchů původního systému vosků Cera Nova a přes důkladné testování jsme neobjevili lepší alternativu. Tento vosk je dostupnou volbou jak pro trénink, tak závody nebo na přípravu a promazání „studených“ lyží. CH06X je vysoce odolný a výkonný na většině sněhových podmínek včetně umělého a ledovcového sněhu.
- doporučená teplota zažehlování: 145C

CH7X
- telotní rozsah od -2C až -8C
- Nový vosk s vylepšeným složením vhodný do běžných zimních podmínek pod bodem mrazu. Díky jeho tvrdosti se s ním dobře pracuje a dosahuje kvalitního výsledku. Ekonomický tréninkový a závodní vosk, který lze použít i jako všestranný vosk na přípravu a promazání nových lyží.
- doporučená teplota zažehlování: 140C

CH8X
- telotní rozsah od -4C až +4C
- Pokračování klasického vosku CH8. Ekonomický tréninkový i závodní vosk vhodný rovněž na přípravu a promazání skluznice „teplých“ lyží. Snadno se rozpouští a usnadňuje aplikaci.
- oporučená teplota zažehlování: 130C

CH10X
- telotní rozsah od 0C až +10C
- Nový vosk v řadě Cera Nova X, tvrdší než původní CH10. Výsledky našich testů prokázaly, že tvrdší vosk funguje lépe v podmínkách velmi vlhkého vodou nasyceného sněhu. Upravená tvrdost rovněž zvyšuje odolnost vosku. Perfektní vosk na přípravu a promazání skluznice, ale rovněž vhodný jako tréninkový vosk. Při volbě závodního vosku doporučujeme pro tento teplotní rozsah raději vosky s obsahem fluoru.
- oporučená teplota zažehlování: 120C

CH12X combi 
- Obsahuje CH6X modrý 20 g, CH7X fialový 20 g a CH8X červený 20 g.

Velikost balení: 60g
.

Parametry produktu

Kód19044
Značka: Swix