Swix LF skluzný nízkofluor.vosk 180g

900 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet kusů

Vosky LFX - s nízkým obsahem fluorokarbonu

Cera Nova x Racing kategorie 4

Balení: 60g, 180g

Popis jednotlivých variant:

LF6X
- telotní rozsah od -5C až -10C
- náš standardní LF6 byl jedním z největších úspěchů původního systému vosků Cera Nova a přes důkladné testování jsme neobjevili lepší alternativu. Tento vosk je vysoce flexibilní. Lze jej použít jako základ pod práškový Cera F, jako závodní nebo základový vosk na studené lyže. LF06X je vysoce odolný a výkonný na umělém sněhu. Pokud se používá jako základ pro Cera F, doporučujeme práškový vosk FC06X.
- doporučená teplota zažehlování: 145C

LF7X
- telotní rozsah od -2C až -8C
- nový vosk s vylepšeným složením vhodný do běžných zimní podmínek pod bodem mrazu. Díky jeho tvrdosti se s ním dobře pracuje a dosahuje kvalitního výsledku. Lze použít jako závodní vosk při nízké vlhkosti vzduchu, ale bude výborně fungovat i jako tréninkový vosk. Pokud jej použijete jako zákoad pod Cera F, doporučujeme nový práškový vosk FC07X.
- doporučená teplota zažehlování: 140C

LF8X
- telotní rozsah od -4C až +4C
- pokračování klasického vosku LF8, který je vynikající jak na přípravu skluznice, takna trénink. Lze použít jako závodní vosk ideálně s práškovým Cera F jako vrchní vrstvou. Snadno se rozpouští a usnadňuje aplikaci.Pokud jej použijete jako zákoad pod Cera F, doporučujeme nový práškový vosk FC07X.
- oporučená teplota zažehlování: 130C

LF10X
- telotní rozsah od 0C až +10C
- Nový vosk v řadě Cera Nova X, tvrdší než původní LF10. Výsledky našich testů prokázaly, že lehce tvrdší vosk funguje lépe než původní verze, obzvlášť je-li používaný samostatně. Upravená tvrdost rovněž zvyšuje odolnost vosku. Perfektní vosk na přípravu nové skluznice, ale rovněž jako tréninkový vosk. Při volbě závodního vosku doporučujeme pro tento teplotní rozsah raději vosky s vysokým obsahem fluoru, ale s práškovým voskem na vrchu lze s klidem použít i LF10X. Ideální volba by v takovém případě byl vosk FC10X.
- oporučená teplota zažehlování: 120C


Parametry produktu

Kód17250
Značka: Swix