Swix LF vosk nízkofluor.60g

Vosky LFX - s nízkým obsahem fluorokarbonu Cera Nova x Racing kategorie 4 Balení: 60g, 180g Popis jednotlivých variant: LF6X - telotní rozsah od -5?C až -10?C - náš standardní LF6 byl jedním z největší ...
Celý popis níže

435 Kč

Skladem

Vyberte barvu

  Vyberte velikost

  Počet kusů

  Vosky LFX - s nízkým obsahem fluorokarbonu

  Cera Nova x Racing kategorie 4

  Balení: 60g, 180g

  Popis jednotlivých variant:

  LF6X
  - telotní rozsah od -5?C až -10?C
  - náš standardní LF6 byl jedním z největších úspěchů původního systému vosků Cera Nova a přes důkladné testování jsme neobjevili lepší alternativu. Tento vosk je vysoce flexibilní. Lze jej použít jako základ pod práškový Cera F, jako závodní nebo základový vosk na studené lyže. LF06X je vysoce odolný a výkonný na umělém sněhu. Pokud se používá jako základ pro Cera F, doporučujeme práškový vosk FC06X.
  - doporučená teplota zažehlování: 145?C

  LF7X
  - telotní rozsah od -2?C až -8?C
  - nový vosk s vylepšeným složením vhodný do běžných zimní podmínek pod bodem mrazu. Díky jeho tvrdosti se s ním dobře pracuje a dosahuje kvalitního výsledku. Lze použít jako závodní vosk při nízké vlhkosti vzduchu, ale bude výborně fungovat i jako tréninkový vosk. Pokud jej použijete jako zákoad pod Cera F, doporučujeme nový práškový vosk FC07X.
  - doporučená teplota zažehlování: 140?C

  LF8X
  - telotní rozsah od -4?C až +4?C
  - pokračování klasického vosku LF8, který je vynikající jak na přípravu skluznice, takna trénink. Lze použít jako závodní vosk ideálně s práškovým Cera F jako vrchní vrstvou. Snadno se rozpouští a usnadňuje aplikaci.Pokud jej použijete jako zákoad pod Cera F, doporučujeme nový práškový vosk FC07X.
  - oporučená teplota zažehlování: 130?C

  LF10X
  - telotní rozsah od 0?C až +10?C
  - Nový vosk v řadě Cera Nova X, tvrdší než původní LF10. Výsledky našich testů prokázaly, že lehce tvrdší vosk funguje lépe než původní verze, obzvlášť je-li používaný samostatně. Upravená tvrdost rovněž zvyšuje odolnost vosku. Perfektní vosk na přípravu nové skluznice, ale rovněž jako tréninkový vosk. Při volbě závodního vosku doporučujeme pro tento teplotní rozsah raději vosky s vysokým obsahem fluoru, ale s práškovým voskem na vrchu lze s klidem použít i LF10X. Ideální volba by v takovém případě byl vosk FC10X.
  - oporučená teplota zažehlování: 120?C


  Parametry produktu

  Kód19045
  Značka: Swix