Tecnica Mach1 85 W MV black dámské lyžařské boty

Dámské sportovní sjezdové boty Vhodné pro mírně nebo středně pokročilé lyžařky, které hledají výkonné boty, ale zároveň chtějí více pohodlí měkčího skeletu. Boty jsou navrženy stejně jako závodní řada, ale jsou širší (100mm). Botičky jsou tvořeny vícevrstvým materiálem s různou hus ...
Celý popis níže

5 109 Kč7 299 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Dámské sportovní sjezdové boty Vhodné pro mírně nebo středně pokročilé lyžařky, které hledají výkonné boty, ale zároveň chtějí více pohodlí měkčího skeletu. Boty jsou navrženy stejně jako závodní řada, ale jsou širší (100mm). Botičky jsou tvořeny vícevrstvým materiálem s různou hustotou, skvěle padnou a zajišťují tak nejen pohodlí, ale také cit v ovládání lyží a těsný kontakt se sněhem.

POPIS:
- Flex index:  85
- Čtyři celohliníkové přezky s mikro dotahováním
- Manžeta na suchý zip
- Přesné a citlivé usazení
- Mikrovláknová podšívka
- Ochranný latex
- 3D EVA chránič kotníku

TECHNOLOGIE:
Botička C.A.S.: botičky jsou tvořeny dvouvrstvým materiálem o proměnné tuhosti a hustotě. Precizní tvarování zajišťuje vynikající obepnutí nohy, přesný cit ale zároveň pohodlí pro celodenní nošení. Botičky lze tvarovat tepelně a je možné vnější část zbrousit.

Quadrafit Ultrafit Pro Race: tyto vložky jsou konstruovány s použitím čtyř různých vrstev, které umožňují různé kombinace materiálů, hustoty a tloušťky, aby se přizpůsobily různým tvarům nohy.

Quick Instep: speciální část vnitřní líce skeletu, který je vyrobený z měkčeného, pružného plastu a má stálé vlastnosti i za nízkých teplot. Quick Instep usnadňuje nazouvání bot i za nižších teplot. U modelu WC verze v šíři 95mm jej však nenajdete.
.

Parametry produktu

Kód18668
Značka: Tecnica
PohlavíDámské