Uvex Airwing II Blue dragon dětská lyžařská helma

Lehká lyžařská helma zajistí bezp ...
Celý popis níže

1 439 Kč1 599 Kč

Barva

Velikost

Počet kusů

Lehká lyžařská helma zajistí bezpečnost pro Vaše dítě. Výrazné barvy vypadají fantasticky, ale co je důležitější, zajistí lepší viditelnost. Helma má snadno ovladatelný systém nastavení velikosti. Odnímatelná antialergická výstélka.

TECHNOLOGIE:
Inmould technology - Technologie přímého vstřikování polystyrenu do skořepiny. Obě části jsou pevně spojeny a případný náraz se rozloží na celou plochu helmy.

Monomatic - Upínací mechanizmus umístěný pod bradou má několik poloh a lze jej bez problému regulovat jednou rukou během jízdy. Jeho plochá konstrukce zabraňuje protáčení v rukách. Monomatic® je standardním vybavením všech helem Uvex bez výjimky.

Vent System - Inovatnivní větrací systém Uvey poskytuje optimální cirkulaci vzduchu a omezuje nepříjemné zahřívání v helmě. Větrecí otvory byly navrženy tak, aby rychle odváděly teplý vzduch ven a přiváděly čerstvý.

Úchyt na brýle - Lyžařské helmy Uvex nabízejí více komfortu a pohodlí i v nejmenších detailech. Integrovaný držák brýlí udrží brýle bezpečně na helmě za každé situace.

IAS - Mimořádně snadné nastavení vnitřního obvodu helmy. Nastavení lze měnit otočným kolečkem dle aktuální potřeby a to i za jízdy jednou rukou.

Vyjímatelná a pratelná podšívka - Anti-alergení podšívky Uvex, které odvádí vlhkost, se dají snadno vyjmout a vyprat.

Váha: 300g

Parametry produktu

Kód21285
Značka: Uvex
PohlavíDětské