Uvex JUNIOR VISOR PRO black mat helma

Tato uvex junior visor lyžařská helma kombinuje funkce s perfektním matovým vzhledem. Jednoduchá manipulace a ovládání je ideální pro každodení dětské lyžařské dobrodružství. Tato helma je zárukou komfortu pro vaše dítě. Sklo: lasergold lite, litemirror silver, single lens cylindric Se speciálně na ...
Celý popis níže

2 849 Kč3 799 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Tato uvex junior visor lyžařská helma kombinuje funkce s perfektním matovým vzhledem. Jednoduchá manipulace a ovládání je ideální pro každodení dětské lyžařské dobrodružství.

Tato helma je zárukou komfortu pro vaše dítě.

Sklo: lasergold lite, litemirror silver, single lens cylindric
Se speciálně navrženým "lasergold lite visor" štítem, bude mít vaše dítě vždy perfektní výhled na sjezdovce. Jednoduše se posouvá nahoru a dolů.

Fit: FAS strap, IAS, monomatic
Všechny důležité technologie používané u modelů pro dospělé jsou integrovány v této inmould lyžařské helmě: Ear pads and podšívka jsou vyjímatelné, speciální ventilační system se stará o ideální ventilaci, IAS fitting system stejně tak jako Monomatic zapínání garantují a perfektní fitting and komfort nošení.

Komfort: vent system, removable ear pads, anti-allergenic liner, removable lining

TECHNOLOGIE:
Inmould technology - Technologie přímého vstřikování polystyrenu do skořepiny. Obě části jsou pevně spojeny a případný náraz se rozloží na celou plochu helmy.

Monomatic - Upínací mechanizmus umístěný pod bradou má několik poloh a lze jej bez problému regulovat jednou rukou během jízdy. Jeho plochá konstrukce zabraňuje protáčení v rukách. Monomatic® je standardním vybavením všech helem Uvex bez výjimky.

Vent System - Inovatnivní větrací systém Uvey poskytuje optimální cirkulaci vzduchu a omezuje nepříjemné zahřívání v helmě. Větrecí otvory byly navrženy tak, aby rychle odváděly teplý vzduch ven a přiváděly čerstvý.

Úchyt na brýle - Lyžařské helmy Uvex nabízejí více komfortu a pohodlí i v nejmenších detailech. Integrovaný držák brýlí udrží brýle bezpečně na helmě za každé situace.

IAS - Mimořádně snadné nastavení vnitřního obvodu helmy. Nastavení lze měnit otočným kolečkem dle aktuální potřeby a to i za jízdy jednou rukou.

FAS - Fast Adapting System - jednoduché a praktické popruhy, které udržují helmu bezpečně na svém místě za každé situace.

Vyjímatelná a pratelná podšívka - Anti-alergení podšívky Uvex, které odvádí vlhkost, se dají snadno vyjmout a vyprat.

Norma: EN 1077 B
.

Parametry produktu

Kód26217
Značka: Uvex