Zanier HEAT.STX vyhřívané rukavice

Lyžařské rukavice a palčáky s vyhříváním. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují flexibilitu, voděodolnost a větruodolnost.Tepelná technologie ZANIER je založena na vysoce rozvinutých textilních tepelných prvcích a jedinečném elektronickém regulačním systému. Robustní ...
Celý popis níže

5 990 Kč7 990 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů
Lyžařské rukavice a palčáky s vyhříváním. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují flexibilitu, voděodolnost a větruodolnost.

Tepelná technologie ZANIER je založena na vysoce rozvinutých textilních tepelných prvcích a jedinečném elektronickém regulačním systému. Robustní lithium-iontové baterie vážící pouhých 60 g a poskytují teplo ve třech různých úrovních po dobu až deseti hodin. Jsou ukryté v manžetě HEAT.STX a těžko je zaznamenáte.
Topný systém rukavic se snadno ovládá jediným vypínačem na bílé baterii. Světelné tlačítko ve tvaru plamene označuje zvolenou úroveň ohřevu (žlutá, oranžová, červená) a svítí skrz perforovaný horní materiál.

Robustní lithium-iontové baterie se ohřívají na 3 různých úrovních až 10 hodin

USB nabíječka součástí balení

Materiál:  Vrchní materiál: 4way stretch softshell + kozí kůže, Dlaň: kozí kůže

TECHNOLOGIE:

Zateplení:
THINSULATE®

Izolace 3M Thinsulate je teplá, ale lehká, tenká, prodyšná a antialergení. Pomáhá zachytit a udržet tělesné teplo a zároveň dovoluje úniku vlhkosti.

Hydrofobní vlákna jsou speciálně navrženy tak, aby byly odolné proti vodě a udržely nás v teple.

Memrána: Sympatex®

Sympatex je supertenká membrána s neobyčejnými vlastnostmi, která je výsledkem použití nejnovějších technologií a splňuje nejvyšší kritéria kvality. Sympatex si dobyl pozici jednoho ze světových lídrů v oblasti specializovaného funkčního oblečení, obuvi a příslušenství, ale také ve zdravotně-technické branži, protože během výrobního procesu jsou dodržovány přísné normy.

Pokročilá technologie Sympatex je využívána v široké škále laminátů (spojení membrány a nosné látky), které lze přizpůsobit různým technickým a funkčním požadavkům.
Membrána Sympatex vděčí za své unikátní vlastnosti (optimální prodyšnost, 100% nepromokavost, 100% větruvzdornost, 100% biologická rozložitelnost) neporézní konstrukci z hydrofilních a hydrofobních kopolymerů.

Dodatečná izolace v rukavicích zakrývajících špičky prstů pro větší teplo a pohodlí.

Zahřívací systém ZANIER nabízí příjemné teplo. Vysoce kvalitní lithium-Iontové baterie jsou extrémně lehké a jsou neviditelné a prakticky nepostřehnutelné uvnitř manžety, kde je možné zvolit nastavení tepla. Vylepšená technologie přichází i s nabíječkou.

ATC- speciální zpevnění na kritických bodech mezi palcem a prsty

MLS- optimální izolace pro větší zateplení a vícevrstvá podšívka pro větší komfort

MPC – vytvarování prstů tak, aby rukavice výborně seděla, a pevnější kůže na dlani pro delší životnost

SSP- speciální ochrana materiálu v oblasti prstů-zpevnění hran

Flex – 4-směrný strečový materiál, který garantuje optimální fitting a komfort. Rukavice s tímto materiálem jsou měkké a příjemné na nošení

Heat-Tec – vyhřívatelné rukavice Zanier nabízejí komfortní vytápění. Vysoce kvalitní lithiové baterie jsou extrémně lehké a neviditelné a těžko postřehnutelné v manžetě rukavic. Možnost výběru tepelné úrovně, nabíječka součástí výrobku.

Parametry produktu

Kód24251
Značka: ZANIER
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské